Jesteś wForum / Dąbrówka / Siłownia w Dąbrówce

Siłownia w Dąbrówce


Nesa - Data publikacji 15.03.2014 19:59 Siłownia w Dąbrówce RSS


Najbliższa siłownia wiem że jest na Złotowskiej, w gimnazjum w Skórzewie i nad Chatą Polską nowa siłownia, ale ma być Centrum Zdrowia czy tam może będzie siłownia?? Zależy mi by właśnie w Dąbrówce nie na obrzeżach, są jakieś plany ktoś może coś wie?

Portret użytkownika kormik

Centrum Zdrowia przy Różanym Zakątku.

Cytując maila Linei sprzed 1,5 roku:

W planie jest funkcja centrum zdrowia i rekreacji tzn. gabinety lekarskie, siłownia, basen itp. oraz drobne usługi.

Jest to jednak melodia przyszłości - niedawno wysłałem do dewelopera pytanie w sprawie wspomnianego Centrum i w odpowiedzi przeczytałem, że niestety żadne konkretne decyzje co do jego budowy jeszcze nie zapadły.

Portret użytkownika 4YOU

wydawałoby się że w Dąbrówce mieszkają zamożni i przedsiębiorczy ludzie, nic mylnego widoczny problem braku infrastruktury sportowej pod kątem fitness i gym (siłownia) w Dąbrówce takowych pewnie nie interesuję a mogliby zainwestować co niektórzy i nawet ładnie na tym później zarobić ponieważ Dąbrówka się rozwija i raczej jest to tendencja do tego by tu inwestować i lokować kapitał.

Oczywiście pewnie każdy już wie, że powstała siłownia Fabryka Formy w Skórzewie, natomiast zastanawia mnie powstająca inwestycja obok Biedronki i hotelu Dąbrówka. Obiekt jest bardzo duży, wygląda jakby miał powstać tam basen, hotel itp. Czy ktoś może wie coś na ten temat?

oj tam zaraz hotel - podobno to zwykły dom jednorodzinny Wink

poza Fabryką Formy w Skórzewie ( do której jest najbliżej z Dąbrówki) warto spradzić jeszcze Generację Fitness w Przeźmierowie. Nowy, fajny klub. teraz jest 7 dni za darmo na próbę przez wakację. wprawdzie dalej kilometrowo ale bardzo dobry, szybki dojazd. google pokazuje 10 min. dla porównania do Fabryki pokazuje 7 min. ale wiadomo jak to jest jak się trafi na zakorkowaną ul. Poznańską w Skórzewie...
co do klubu w Dąbrówce to bym nie liczył na nic specjalnego nawet jeśli coś powstanie, przynajmniej nic co można porównać do Fabryki Formy...

Portret użytkownika Witkos

To nie będzie żaden hotel tylko prywatna rezydencja pewnego prezesa znanej sieci sklepów Smile

hm... rozumiem:) prywatna posiadłość

Ogłoszenia Dabrowka.info | Dąbrówka

Komentarze