Jesteś wVitalia Konarzewo

Vitalia Konarzewo


Prakseda kontratakuje

Wynajem Vitalii trafił do gazet. Wyborcza jak zwykle kłamie. Panie wójcie - niech Pan się nie ugina!

CRK zamknięte do odwołania

Problemów z CRK ciąg dalszy. Tym razem sprawa jest poważniejsza, ponieważ w jednym z używanych pomieszczeń spadł kawał podwieszanego sufitu. Na szczęście z powodu wakacji pomieszczenie było puste i nic się nikomu nie stało.

Vitalia dla Pawłowskich na 10 lat

Kierownikiem CRK Konarzewo (czyli budynek byłej Vitalii) jest zatrudniona w UG Dopiewo na etacie pani Marta Pawłowska. W dniu 11 marca 2014 r. pani wójt Zofia Dobrowolska podpisała umowę użyczenia pomieszczeń Vitalii na 10 lat dla Stowarzyszenia im. Praksedy Lemańskiej, której prezesem jest właśnie pani Marta Pawłowska. Teraz okazało się, że w dniu 14 lipca 2014 r. została podpisana kolejna umowa 10-letnia na użyczenie pomieszczeń.

Grzyb w CRK

W niedawno wyremontowanym i otwartym budynku nowej Vitalii (alias Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne alias Fabryka Kultury) rośnie sobie grzyb. Już na etapie trwającego remontu mówiło się o tym, że ściany fundamentowe powinny zostać solidnie osuszone wraz z wykonaniem porządnej izolacji pionowej. Niestety efekt remontu jest taki, że już teraz w pomieszczeniach świetlicy wiejskiej, mimo stosunkowo suchej aury, na ścianach wyraźnie widać coś co przypomina grzyb.

Regulamin udostępniania Vitalii

Bodajże ponad miesiąc temu padła zapowiedź z ust pani wójt, że regulamin udostępniania pomieszczeń w budynku po Vitalii (zwanym zamiennie Centrum R-K lub Fabryką Kultury) zostanie udostępniony do końca maja. Mamy początek czerwca i regulaminu nadal nie ma. Okazało się, że dziś rozpoczęły się dopiero pierwsze przymiarki związane z jego stworzeniem.

Ogłoszenia Dabrowka.info | Dąbrówka

Komentarze