Jesteś wVitalia Konarzewo

Vitalia Konarzewo


"Konarzewo tętniło kiedyś życiem"

Na tablicach ogłoszeń w centrum Konarzewa i na osiedlu 25-lecia ukazały się informacje o spotkaniu w świetlicy. Rozwiesza je pani Ewa, która dość intensywnie stara się tchnąć nieco życia w skonstniałe sołectwo Konarzewo - głównie poprzez swój portal mojekonarzewo.pl.

Nocna Zmiana Bluesa w Konarzewie

W poniedziałek 12 maja br. o godz. 19:00 w budynku byłej Vitalii w Konarzewie odbędzie się koncert Sławka Wierzcholskiego oraz Nocnej Zmiany Bluesa. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w gminnej bibliotece w Dopiewie.

Gdzie dziewczęta i chłopcy z tamtych lat...

Konkurs Wokalny "Gdzie dziewczęta i chłopcy z tamtych lat..." odbył się w piątek 28 marca br. w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym (b. Vitalia) w Konarzewie w ramach "Projektu Wspólna [Hi]storia Pamięć i Przyszłość".

Administrator Vitalii - Marta Pawłowska

Na wczorajszej 64. sesji Rady Gminy Dopiewo pojawiły się pytania związane z regulaminem udostępniania budynku byłej Vitalii obecnie zwanego Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne. Coraz więcej zainteresowanych zwraca się z pytaniem jakie są zasady udostępniania pomieszczeń nowej Vitalii, zwłaszcza sali widowiskowej.

Zbigniew Wodecki w Konarzewie

Gminna Biblioteka z Dopiewa zaprasza na koncert Zbigniewa Wodeckiego do Konarzewa. Bilety są dostępne w sprzedaży od 17 lutego br. w cenie 20 zł.

Vitalia ożyje?

12.02.2014r. odbyło się "otwarcie" Vitalii dla ludu: śpiewy tańce, przemówienia, zwiedzanie obiektu. W wykończeniu obiektu widać pewien pośpiech, wg mnie namnożono zbyt dużo malutkich salek (iluż pracowników potrzebowałyby oba stowarzyszenia zajmujące się niepełnosprawnymi, żeby każdy podopieczny w osobnej salce miał nadzór?

Kolejne WTZ w Konarzewie za 4 mln zł?

Zakładam ten wątek aby wydzielić różne komentarze z kilku wątków. Sprawa dotyczy dyskusyjnego planu nowej inwestycji, która powstała w głowach pracowników w Urzędzie Gminy Dopiewo już na początku 2013 roku. Chodzi o budowę nowego budynku tuż obok publicznego przedszkola w Konarzewie. Ma tam powstać siedziba dla warsztatów terapii zajęciowej oraz spółdzielni socjalnej osób prawnych, która nadal nie istnieje i jest jedynie w fazie koncepcji i zamierzeń.

Uroczyste otwarcie Vitalii

W piątek 31 stycznia br. o godzinie 17:00 rozpocznie się oficjalny raut dla zaproszonych gości w celu uroczystego otwarcia wyremontowanego obiektu zwanego popularnie Vitalią. Oficjalna nazwa otwieranego obiektu w Konarzewie to "Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne i Warsztaty Terapii Zajęciowej".

Vitalia w Konarzewie do remontu

W czwartek 15 listopada br. ukazało się ogłoszenie w BIP o zamówieniu na wykonanie robót budowlanych dotyczących remontu budynku w Konarzewie, ogólnie znanego pod nazwą Vitalia (czyli byłego Zakładowego Domu Kultury PGR Konarzewo na działce 541/7).

Co by tu jeszcze... zniepełnosprawnić, Panowie (i Panie)

Wczoraj w rocznicę Rewolucji Październikowej miałem okazję uczestniczyć w konferencji dotyczącej „Kwestia niepełnosprawności jako problem społeczny”. Już samo słowo „problem” zostało użyte niefortunnie. Pejoratywnie. Lepsze było by użycie słowa „wyzwanie”. Ale to jeszcze nie rewolucja.

Dabrowka.info | Dąbrówka
Ogłoszenia Dabrowka.info | Dąbrówka

Komentarze

Gmina Dopiewo @ Social Media