Jesteś wVitalia Konarzewo

Vitalia Konarzewo


Prakseda kontratakuje

Wynajem Vitalii trafił do gazet. Wyborcza jak zwykle kłamie. Panie wójcie - niech Pan się nie ugina!

CRK zamknięte do odwołania

Problemów z CRK ciąg dalszy. Tym razem sprawa jest poważniejsza, ponieważ w jednym z używanych pomieszczeń spadł kawał podwieszanego sufitu. Na szczęście z powodu wakacji pomieszczenie było puste i nic się nikomu nie stało.

Vitalia dla Pawłowskich na 10 lat

Kierownikiem CRK Konarzewo (czyli budynek byłej Vitalii) jest zatrudniona w UG Dopiewo na etacie pani Marta Pawłowska. W dniu 11 marca 2014 r. pani wójt Zofia Dobrowolska podpisała umowę użyczenia pomieszczeń Vitalii na 10 lat dla Stowarzyszenia im. Praksedy Lemańskiej, której prezesem jest właśnie pani Marta Pawłowska. Teraz okazało się, że w dniu 14 lipca 2014 r. została podpisana kolejna umowa 10-letnia na użyczenie pomieszczeń.

Grzyb w CRK

W niedawno wyremontowanym i otwartym budynku nowej Vitalii (alias Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne alias Fabryka Kultury) rośnie sobie grzyb. Już na etapie trwającego remontu mówiło się o tym, że ściany fundamentowe powinny zostać solidnie osuszone wraz z wykonaniem porządnej izolacji pionowej. Niestety efekt remontu jest taki, że już teraz w pomieszczeniach świetlicy wiejskiej, mimo stosunkowo suchej aury, na ścianach wyraźnie widać coś co przypomina grzyb.

Regulamin udostępniania Vitalii

Bodajże ponad miesiąc temu padła zapowiedź z ust pani wójt, że regulamin udostępniania pomieszczeń w budynku po Vitalii (zwanym zamiennie Centrum R-K lub Fabryką Kultury) zostanie udostępniony do końca maja. Mamy początek czerwca i regulaminu nadal nie ma. Okazało się, że dziś rozpoczęły się dopiero pierwsze przymiarki związane z jego stworzeniem.

Gmina przyjazna rodzinie

Konferencja Gmina Przyjazna Rodzinie odbędzie się we wtorek 20 maja 2014 r. w Centrum Rehabilitacyjno–Kulturalnym w Konarzewie. Jej tematyka dotyczy narzędzi i inicjatyw, przy pomocy których państwo i samorząd mogą wspierać rodziny wielodzietne.

Skarga na wójta gminy Dopiewo

Wokół remontu budynku byłej Vitalii aż roi się od sytuacji niejasnych, zagmatwanych i budzących szereg wątpliwości. Na przykładzie tej jednej inwestycji widać jak na dłoni, że pani wójt Dobrowolska ma nadzwyczajną umiejętność generowania niezdrowej atmosfery oraz tworzenia podziałów, dodatkowo podsycanych poprzez propagowanie informacji niezgodnych z rzeczywistością.

Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne - inauguracja

Stowarzyszenie Kulturalno-Artystyczne uprzejmie zaprasza wszystkich na inauguracyjny wieczór z muzyką i sztuką w piątek 16 maja 2014 roku o godz. 19:00 do sali widowiskowej Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnego (Vitalia) w Konarzewie.

II Wieczór w Świetlicy

I Wieczór za nami-było bardzo miło i merytorycznie (całe omówienie na mojekonarzewo.pl). Pracujemy już nad programem II Wieczoru.

"Konarzewo tętniło kiedyś życiem"

Na tablicach ogłoszeń w centrum Konarzewa i na osiedlu 25-lecia ukazały się informacje o spotkaniu w świetlicy. Rozwiesza je pani Ewa, która dość intensywnie stara się tchnąć nieco życia w skonstniałe sołectwo Konarzewo - głównie poprzez swój portal mojekonarzewo.pl.

Nocna Zmiana Bluesa w Konarzewie

W poniedziałek 12 maja br. o godz. 19:00 w budynku byłej Vitalii w Konarzewie odbędzie się koncert Sławka Wierzcholskiego oraz Nocnej Zmiany Bluesa. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w gminnej bibliotece w Dopiewie.

Gdzie dziewczęta i chłopcy z tamtych lat...

Konkurs Wokalny "Gdzie dziewczęta i chłopcy z tamtych lat..." odbył się w piątek 28 marca br. w Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalnym (b. Vitalia) w Konarzewie w ramach "Projektu Wspólna [Hi]storia Pamięć i Przyszłość".

Administrator Vitalii - Marta Pawłowska

Na wczorajszej 64. sesji Rady Gminy Dopiewo pojawiły się pytania związane z regulaminem udostępniania budynku byłej Vitalii obecnie zwanego Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne. Coraz więcej zainteresowanych zwraca się z pytaniem jakie są zasady udostępniania pomieszczeń nowej Vitalii, zwłaszcza sali widowiskowej.

Zbigniew Wodecki w Konarzewie

Gminna Biblioteka z Dopiewa zaprasza na koncert Zbigniewa Wodeckiego do Konarzewa. Bilety są dostępne w sprzedaży od 17 lutego br. w cenie 20 zł.

Vitalia ożyje?

12.02.2014r. odbyło się "otwarcie" Vitalii dla ludu: śpiewy tańce, przemówienia, zwiedzanie obiektu. W wykończeniu obiektu widać pewien pośpiech, wg mnie namnożono zbyt dużo malutkich salek (iluż pracowników potrzebowałyby oba stowarzyszenia zajmujące się niepełnosprawnymi, żeby każdy podopieczny w osobnej salce miał nadzór?

Ogłoszenia Dabrowka.info | Dąbrówka

Komentarze